Cięcie wodą

Firma By-stone posiada najnowocześniejszą maszynę WATER-JET 3D umożliwiającą cięcie materiałów kamiennych, gresowych, ceramicznych w 3D.
Dzięki temu tylko u nas, w jednym miejscu zakupisz spieki kwarcowe i bez problematycznego transportu obrobisz je według swojego projektu.

Waterjet Śląsk nie pozostawia zarysowań na brzegach i nie wymaga dodatkowej obróbki krawędzi. Również surowiec, na który nie oddziałuje wysoka temperatura, czynniki chemiczne oraz mechaniczne ciśnienie pozostaje bez przekształceń.
Kolejnym plusem stosowania waterjet jest krótki czas wdrażania procesu produkcji, który daje możliwość wykorzystania metody cięcia wodą do produkcji jednostkowej jak również masowej.

Opisane rozwiązanie doskonale nadaje się do cięcia płyt wielkoformatowych oraz innych materiałów trudnych do przecięcia inną technologią.
Cięcie płytek wielkoformatowych strumieniem wody jest bezkonkurencyjną i najbardziej precyzyjną metodą cięcia. Do tego sposobu obróbki materiału nie są potrzebne żadne preparaty chemiczne, dlatego metoda ta jest przyjazna dla środowiska.

Więcej informacji na stronie: www.ciecie-waterjet.pl

 • Group 1071 Cięcie wodą
  wykonywanie stołów z blatami ceramicznymi
 • Group 1072 Cięcie wodą
  wykonywanie blatów kuchennych
 • Group 1074 Cięcie wodą
  wykonywanie umywalek ceramicznych
 • Group 1076 Cięcie wodą
  wykonywaniem donic ze spieków kwarcowych
 • Group 1077 Cięcie wodą
  cięciem 2D wszystkich materiałów
 • Group 1080 Cięcie wodą
  cięciem 3D wszystkich materiałów
Oceń nas