Spieki Kwarcowe Śląsk
Spieki Kwarcowe Śląsk

Blaty ze spieków kwarcowych Śląsk

Jeśli szukasz firmy zajmującej się produkcją, sprzedażą oraz montażem blatów ze spieków kwarcowych na Śląsku zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

By Stone
42-440 Ogrodzieniec
ul. Kościuszki 196 D
Powiat: Zawiercie
Woj.: Śląsk, Śląskie

mail: sklep@by-stone.pl
biuro: 32 413 15 24
handel 504 106 741, 519 557 295

Jeśli jesteś ze Śląska i jesteś zainteresowany blatami wykonanymi ze spieków kwarcowych, idealnymi do dalszej obróbki i odsprzedaży, nasza strona internetowa oferuje szeroki wybór tych produktów. Zapewniamy wysoką jakość materiałów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru i zastosowania spieków kwarcowych. Odwiedź nasz sklep on-line, aby znaleźć idealne blaty, które spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem estetyki, jak i trwałości. Przycisk do sklepu znajdziesz z prawej strony tego tekstu. Możesz także kliknąć TUTAJ.

Sklep On-Line

Blaty ze spieków kwarcowych na Śląsku są popularnym wyborem do kuchni i łazienek. Spieki kwarcowe w formie blatów są trwałe, odporne na zarysowania i uszkodzenia, a także dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Na Śląsku wyroby ze spieków kwarcowych można znaleźć w ofercie firmy By Stone. Blaty ze spieków kwarcowych są dostępne w szerokim przedziale cenowym, od kilkuset złotych za blat do kilku-kilkunastu tysięcy za zestaw.

Ceny blatów ze spieków kwarcowych

Blaty ze spieku kwarcowego są cenione za swoją trwałość i wytrzymałość. Są one solidne i odporne na uszkodzenia, plamy i zarysowania, a także są odporne na wysokie temperatury i łatwe w utrzymaniu. Ponadto są one dostępne w wielu kolorach i wzorach, co daje większą elastyczność w dopasowaniu ich do wystroju wnętrz. Te wszystkie cechy sprawiają, że cena blatów ze spieków kwarcowych jest wyższa niż ceny blatów z innych materiałów.

Ceny blatów ze spieków kwarcowych na Śląsku zależą od wielu czynników, takich jak wielkość blatu, kolor i rodzaj kamienia. Na przykład cena blatu z kamienia naturalnego o wymiarach 232 cm x 60 cm i 146 cm x 60 cm wykonanego ze spieku kwarcowego wynosi około 4500 zł. Cena blatu z kamienia naturalnego takiego jak granit wynosi około 2200 zł, podczas gdy cena blatu z kamienia naturalnego takiego jak marmur wynosi około 3800 zł.

 

 

Blaty ze spieków kwarcowych ze Śląska są coraz bardziej popularne w restauracjach i hotelach z kilku powodów.

  • Po pierwsze, są one bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i termiczne. To oznacza, że mogą przetrwać intensywne użytkowanie przez długi czas, nie tracąc swojego pięknego wyglądu i właściwości użytkowych.
  • Po drugie, blaty te są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i higieny, ponieważ są gładkie i nieporowate. Dlatego są często stosowane w miejscach, gdzie wymagana jest wysoka higiena, takich jak kuchnie, łazienki czy spa.
  • Po trzecie, blaty ze spieków kwarcowych ze Śląska mają również estetyczne walory, ponieważ dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Mogą imitować wygląd naturalnego kamienia, ale są jednocześnie bardziej odporne na uszkodzenia i łatwiejsze w utrzymaniu.

Blaty ze spieków kwarcowych są trwałym i estetycznym rozwiązaniem, dlatego też wielu ludzi decyduje się na ich zakup.

U nas wybierzesz model spieku na blat na żywo i zobaczysz go w wielkim formacie a nie jak w przypadku wielu firm z katalogu lub z małej próbki.

Mamy dostępne od ręki 20 modeli spieków do wyboru, dzięki temu nie musimy czekać kilka tygodni na dostawę materiału na blat.

Wybierając nasze spieki na blat nie musisz się martwić uszkodzeniami podczas cięcia !!

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za pęknięcia przy cięciu. W przypadku gdy zamawiasz towar u innego producenta i spiek pęknie przy cięciu (tak może się zdarzyć i to nawet dość często), firma od cięcia spieków nie odpowiada za takie uszkodzenia i będziesz musiał kupić nową płytę i za nią zapłacić, a koszt takiej płyty to kilka tysięcy złotych.

Blaty ze spieków kwarcowych są bardzo estetyczne, dostępne są w szerokim wyborze wzorów i kolorów, co pozwala na stworzenie blatu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i gustu. Blaty ze spieków kwarcowych są również wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co pozwala na użytkowanie ich przez wiele lat bez utraty wyglądu. Dodatkowo, ze względu na swoją trwałość, blaty ze spieków kwarcowych są bardzo odporne na zarysowania i łatwe do utrzymania w czystości. Blaty ze spieku kwarcowego są bardziej odporne na przebarwienia i zarysowania niż blaty z innych materiałów. Spiek kwarcowy jest solidnym, trwałym materiałem, który jest odporny na uszkodzenia i ścieranie. Ponadto jest on odporny na plamy i zarysowania, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w kuchennej restauracji.

Blaty ze spieków kwarcowych produkowane są za pomocą technologii obróbki cieplnej i mechanicznej, która polega na przetworzeniu istniejących komponentów na mikro i nano poziomie. Proces produkcji zaczyna się od zmielenia i mieszania odpowiednich składników takich jak kamień, węgiel, magnez i inne minerały, a następnie mieszankę tę należy wstępnie wypalić w temperaturze 1200-1600°C. Mieszaninę wypaloną w tak wysokiej temperaturze następnie prasowana i formowana w pożądany kształt. Po wszystkim blaty są polerowane i szlifowane aby uzyskać pożądany kształt i wykończenie. W produkcji blatów ze spieków kwarcowych stosuje się metodę cięcia wodą na ostatnim etapie technologicznym. Metoda ta jest stosowana w celu uzyskania odpowiedniego kształtu i wykończenia blatów. Cięcie wodą jest precyzyjną metodą, która umożliwia uzyskanie bardzo dokładnych i estetycznych krawędzi. Jest to szczególnie ważne, ponieważ dobrze wykończone blaty mają wyższą trwałość i wyglądają estetycznie.

Zastosowanie blatów ze spieków kwarcowych

Blaty ze spieku kwarcowego są szeroko stosowane w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. Mogą być używane do wykonania blatów kuchennych, łazienkowych, parapetów, umywalek, blatów do biurek, schodów, czy też posadzek i ścian.

Są odporne na plamy i zarysowania, dlatego są idealne do zastosowania w kuchniach i łazienkach. Są również odporne na wysokie temperatury, dlatego można je używać do gotowania i pieczenia.

Blaty ze spieku kwarcowego są również wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, dlatego są idealne do użytku w miejscach, w których liczy się trwałość i wytrzymałość.

Blaty ze spieku kwarcowego są bardzo popularne w gastronomii i hotelarstwie, ponieważ są trwałe i odporne na uszkodzenia oraz plamy i zarysowania. Są również odporne na wysokie temperatury, dlatego można je używać do gotowania i pieczenia.

Blaty ze spieku kwarcowego są również łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, a także są estetyczne i łatwe do dopasowania do wystroju wnętrz. Ponadto są one dostępne w wielu kolorach i wzorach, co pozwala na dostosowanie ich do danego wnętrza.

By-Stone oferuje blaty ze spieków kwarcowych z szybką dostawą na terenie całej Polski! Jesteśmy Twoim przewodnikiem w świecie spersonalizowanych rozwiązań z zakresu blatów ze spieków kwarcowych. Dzięki zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu i wsparciu doświadczonych inżynierów, specjalizujemy się w szybkim dostarczaniu blatów ze spieków kwarcowych prosto z Polski, co gwarantuje krótszy czas realizacji zamówień.

Nasza oferta obejmuje kompleksową dostawę blatów spieków kwarcowych dla klientów z całego kraju, zapewniając sprawny transport i logistykę. Realizujemy zamówienia do największych polskich miast, takich jak Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Zielona Góra, Przemyśl, Wrocław, a także z regionów takich jak Śląsk, Dolny Śląsk, i Małopolska, zapewniając naszym klientom szybkość i efektywność dostaw.

5/5 - (7 votes)