Materiały

Kamień spiekany – co, gdzie, dlaczego, czyli małe kompendium wiedzy na temat tego niesamowitego materiału, który z powodzeniem może być wykorzystywany w wielu dziedzinach życia

kolory blatów ze spieków kwarcowych
Blaty kuchenne ze spieków - kolory
Blaty kuchenne ze spieków ze spieków kwarcowych
 • Materiały 1

  100%

  Naturalny

 • Materiały 3

  Niezwykle

  wytrzymały

 • Materiały 5

  Szerokie

  zastosowanie

 • Materiały 7

  Obróbka

  1200 C

Bohater współczesnej technologii , zdumiewające ponieważ w 100% naturalny, powstający w procesie obróbki termicznej 1200 stopni Celsjusza, z pokruszonego pyłu kamiennego,piasku i gliny. Z ekologią za pan brat, trwałością i twardością przewyższa granit i kwarcyt, nie wymaga impregnacji, nie potrzebuje wosku ani lakieru. Stop minerałów o niezwykłychwłaściwościach fizycznych i mechanicznych ,stał się ulubieńcem wielu profili budowlanych, które wykorzystują go do wykonywania elewacji meblowych, obramowań kominków,okładzin ścian wewnętrznych i zewnętrznych .

I zdecydowanie można go nazwać bohaterem zgodnie z nomenklaturą obecnych czasów … niezniszczalny jak Superman ,niestraszne mu zarysowana nożem czy przypiekanie . Gładki, nie przyjmujący brudu w swoją fakturę. Standardowa grubość płyty z kamienia spiekanego wynosi 12 mm.Najcieńsze panele spiekane mogą mieć grubość zaledwie 3 mm, 4 mm lub 6 mm.Ten niesamowity materiał nie wymaga specjalnej konserwacji ani uszczelniania. By-stone pracuje na spiekach kwarcowych włoskich i hiszpańskich firm, które na chwilę obecną wyznaczają trendy wnętrzarskie na całym świecie.Precyzja cięcia , nieograniczona niemal wyobraźnia, potrzeba tworzenia produktów , które u odbiorców wywołują efekt „wow” – to klucze do drzwi naszej firmy.