Stoły ze spieków kwarcowych

stół ze spiekiem kwarcowym

Stoły ze spiekiem kwarcowym

W naszym sklepie znajdziesz oryginalne stoły z włoskich spieków kwarcowych. To luksusowe meble, które idealnie dopasowują się do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym bądź glamour. Kwarc wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością, a ponadto jest odporny na działanie wysokich temperatur czy na wystąpienie przebarwień. I właśnie dlatego stoły wykonane z kwarcu to wybór na lata!

Stoły ze spiekiem kwarcowym są też trwalsze i bardziej odporne na zarysowania niż tradycyjne stoły drewniane. Z tego względu świetnie sprawdzają się w domach, w których mieszkają dzieci. Liczne uderzenia zabawkami mogą sprzyjać niszczeniu drewna. Z kwarcem nie ma tego problemu – jest twardszy i tym samym lepiej znosi wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Luksusowy stół do kuchni i jadalni

Stoły ze spiekiem kwarcowym znakomicie prezentują się w kuchniach czy w jadalniach, stając się jednocześnie ich wizytówką. Nie bez powodu mówi się, że stół jest sercem domu. To właśnie przy nim codziennie zbiera się rodzina, by spożyć wspólny posiłek. Przy stole rozmawiamy z najbliższymi o istotnych sprawach, gramy w planszówki, świętujemy kolejne urodziny czy rocznice. Warto więc zadbać o to, by był on nie tylko praktyczny, ale również i piękny.

Estetyka życia mocno wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie psychiczne. Wybierz stół, który będzie codziennie cieszył Twoje oczy, a powroty do domu staną się czystą przyjemnością.

Poznaj włoski spiek kwarcowy

Czy wiesz, że nasze spieki kwarcowe są wypiekane w temperaturze aż 1200°C? Zastosowanie tak wysokiej temperatury wypieku umożliwia stworzenie płyty o wyjątkowej odporności cieplnej i higroskopijnej. Włoskie spieki kwarcowe są też odporne na ścieranie i na działanie promieniowania UV, dlatego nie blakną nawet wtedy, gdy docierają do nich promienie słoneczne.

Stół ze spiekiem kwarcowym na indywidualne zamówienie
Nie znalazłeś wśród naszej oferty stołu, który najlepiej dopasowałby się do wnętrza Twojego domu? Żaden problem – regularnie wykonujemy stoły ze spiekiem kwarcowym na indywidualne zamówienia. Możemy stworzyć dla Ciebie spersonalizowany projekt. Dopasuj wielkość i odcień stołu do wyglądu jadalni, a następnie dobierz odpowiednią podstawę, by nadać stołowi wyjątkowego charakteru.